2024/2025-ös nevelési évre történő

Előjelentkezés

Kiket várunk?

Szeretettel hívunk és várunk a Forrás Református Óvodába minden olyan családot, akik a keresztelői szertartáson ígéretet tettek arra, hogy gyermeküket a Szentháromság Isten megismerésére nevelik, s ehhez a fogadalmukhoz elfogadják gyülekezetünk óvodájának segítségét.

Ugyanilyen szeretettel várjuk azokat a családokat is, akik vágynak a Pedagógia Programunkban részletesen kifejtett lelkiségre, noha nem keresztelték meg gyermeküket.

Azokat is örömmel fogadjuk, akik más felekezethez tartoznak és elfogadják az óvodánkban kínált keresztyén nevelést. (Lelkészi ajánlást tőlük is várunk.)

Várjuk mindenekelőtt az óvodaköteles gyermekeket (akik 2024. augusztus 31-ig betöltötték 3. életévüket), valamint a férőhelyek függvényében azon gyermekeket is, akik 2024. december 31-ig betöltik 3. életévüket. Óvodai átvételre és más körzetből való jelentkezésre is van lehetőség.

Túljelentkezés esetén a felvétel szempontjai

• A szülők egyháztagsága a Rákospalota-Óvárosi Református Egyházközségben

• Református vagy egyéb keresztyén felekezeti közösségekben betöltött tagság

• A Biblia tanítása iránti fogékonyság, a keresztyén értékrend elfogadása