Bóné Edit

óvodai dajka

Bóné Edit vagyok, pedagógus segítő óvodai dajka.
Erdélyben, Máramaros megyében születtem református keresztény családban. 1988-ban Erdélyben, Nagybányán fejeztem be tanulmányaim.
Dunakeszin élek családommal, férjemmel, két fiammal. 2005-ben az Úr vezetésével, irányításával megismerhettük a Rákospalota-Óvárosi Gyülekezetet.

„Minden gondotokat Őreá vessétek, mert neki gondja van rátok.” (1 Péter 5,7)

Hálás szívvel, megtiszteltetéssel, örömmel fogadtam a felkérést a Forrás Református Óvodában dolgozóként.

„Mindenre van erőm a Krisztusban, aki megerősít engem” (Fil 4,13)

Hiszem, hogy szakmai tapasztalattal rendelkezve, felülről jövő bölcsességgel, hiteles keresztény magatartással, lelkülettel, gondoskodással feltétel nélküli szeretettel, az Úr vezetésével végezhetem mindennapi feladataim, hitben megerősödve.
Hála az Úrnak mindenért!

"Vezess engem a te igazságodban és taníts engem, mert te vagy az én szabadító Istenem, mindennap várlak téged. "(Zsoltárok 25,5)

„Az ég és a föld elmúlnak, de az én beszédeim semmiképen el nem múlnak.” (Mt 24,35)