Gyermekek birodalma

Csoportjaink

Óvodai környezetünket úgy alakítottuk ki, hogy gyermekeink örömmel járjanak hozzánk, biztonságban érezzék magukat, esztétikus, harmonikus, biztonságos környezet vegye őket körül.

Csoportszobáink dekorációi igazodnak a keresztyén szellemiséghez, egyszerűséget, esztétikumot közvetítenek. Kialakításuk, gyermekközeli, színes díszítésük tükrözi az adott óvodapedagógusok egyéni ízlését.

Rendelkezünk természetsarokkal, építőkuckóval, vizuális alkotóasztallal, babaszobával, a békés építést, autózást szolgáló játszószőnyeggel, csepphintával. A csoportszoba berendezésekor fontos szempont volt, hogy azok mindennapos használatra alkalmasak, könnyen tisztán tarthatók, az egyes tevékenységekhez mozgathatók, a gyermekek számára biztonságosak legyenek, játékhoz ideális körülményeket biztosítsanak. A játékeszközöket minden korcsoportnak, egyéni sajátosságoknak megfelelően választottuk ki. A csoportszobák galériáján a gyermekeknek módjuk van könyvnézegetésre, harmonikus együttjátszásra és az áhítatos elcsendesedésre.

Minden csoportszobánkhoz saját mosdó és öltöző tartozik, óvodásaink saját törölközővel, fésűvel rendelkeznek.