Szűcs Dóra

óvodapedagógus

Szűcs Dóra vagyok, 22 éves pályakezdő óvodapedagógus. Alsós koromtól tudtam, hogy óvó néni szeretnék lenni.
A Rákospalotai Evangélikus Gyülekezethez tartozom, ott is konfirmáltam. Ennek ellenére katolikus iskolákba jártam, ifjú éveimet pedig már a Rákospalota-Óvárosi Református Gyülekezet ifjúsági alkalmain töltöttem, ahol az igei útmutatás mellett igaz barátokra is találtam. Azóta is aktív tagja vagyok mindkét gyülekezetnek.
Tíz évig táncoltam a Rákospalotai Szilas Néptáncegyüttesben, jelenleg pedig drámapedagógiát tanulok a Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsész karán. Mind a néptáncot, a néphagyományokat, mind a drámajátékokat, és a színpadi szereplést is szeretném megismertetni, és megszerettetni a gyermekekkel.
Nagyon megtisztelőnek érzem, hogy én is a Rákospalotai Forrás Református Óvoda dolgozói csapatát erősíthetem.

„De akik az Úrban bíznak, erejük megújul, szárnyra kelnek, mint a sasok, futnak, és nem lankadnak meg, járnak, és nem fáradnak el.” (Ézsaiás 40,31)